МОН виклав відео-пояснення базових принципів НУШ
Міністерство освіти та науки задекларувало основні принципи Нової української школи та зробило відео-пояснення до них.
Про це повідомляє Рубрика з посиланням на прес-службу МОН.
БАЗОВІ ПРИНЦИПИ НУШ
Школа має бути цікавою
За результатами моніторингу впровадження нового Стандарту початкової освіти, 92,5% директорів шкіл відповіли, що спостерігали в дітей більшу зацікавленість у навчанні, порівняно з учнями інших класів початкової школи.
Школа має давати практичні знання
Практикорієнтованість навчання – один з головних викликів для української освіти. Тому з першого дня учні НУШ навчаються на практиці і опановують не тільки академічні навички (українська мова, математика, природничі науки тощо), а й соціальні – уміння співпрацювати в команді, мирно вирішувати конфлікти, вчитися самостійно, не боятись помилок і брати на себе відповідальність за рішення.
Школа має бути безпечною
Відчуваючи небезпеку, дитина перестає думати, а значить – і навчатись. Тому перед новим навчальним роком 22 тисячі вчителів навчали зокрема й створювати безпечне освітнє середовище. Це як фізичне середовище, в якому дитині комфортно навчатись, так і ментальне, яке полягає в доброзичливому ставленні, відсутності цькувань і готовності допомогти.
Школа має бути відкритою для батьків
Вчителі дають розгорнутий зворотний зв'язок щодо успіхів дитини разом з рекомендаціями для покращення, а шкільна адміністрація публікує інформацію про отримання фінансування і витрати, підтверджуючи це документами.
Про те, що мають знати батьки першачків про освітні нововведення, читайте у матеріалі «Нова школа і нові правила: що зміниться з 1 вересня?».
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.