#MeQueer: німці поділилися в соцмережах історіями про пережите насильство через сексуальну орієнтацію
Гомо-, бі-, транс- та інтерсексуали Німеччини поділилися в соцмережах історіями про пережите насильство під хештегом #MeQueer – за прикладом широкої дискусії в мережі про сексуальне насильство #MeToo.
Про це повідомляє DW.
У Німеччині в соціальних мережах триває флешмоб під хештегом #MeQueer. Лесбійки, гомосексуали, бісексуали, транссексуали та інші представники квір-спільноти діляться історіями про пережите насильство через їхню сексуальну орієнтацію.
В останньому повідомленні наразі за хештегом #MeToo користувач Twitter розповів про те, як важко жити в Німеччині, якщо ти не гетеросексуал і не гетеросексуалка.
"Жити в Німеччині означає з самого малку вчитися казати образливі слова "гей" і "лесбійка". Це означає, що все, крім гетеросексуальності, тут виглядає дивно та смішно. Це означає, що навіть очільник держави "не погодиться" з тим, що ви ніяк не можете контролювати".
"Найгірше, коли я просто ходжу зі своїм хлопцем, а люди плюють мені слідом та вигукують образи з автомобілів, я не роблю нічого поганого, нічого сексуального, я просто люблю свого коханого", – розповів інший користувач Twitter.
"Щоразу коли беру за руку мого чоловіка, я дивлюся навколо, щоб переконатися, що я в безпеці. Іноді я цього не усвідомлюю", – написав користувач Twitter на ім'я Гармут Шреве.
Growing up in Germany means learning to use "gay" and "lesbian" as insults from childhood. It means learning that anything other than heterosexuality is weird and laughable. It means that even the head of your government will 'disagree' with something you can't control #mequeer
— moved (@fulIsin) August 19, 2018
Довідка
Торік усім світом прокотилася дискусія під хештегом #MeToo. Соціальний флешмоб розгорнувся після скандалу в Голлівуді восени 2017-го, пов'язаного з сексуальним насильством. Він почався із закидів на адресу продюсера Харві Вайнштейна, які пролунали від багатьох акторок та працівниць шоу-бізнесу. Відтоді про домагання з його боку заявили понад 100 жінок.
Після скандалу з Вайнштейном жінки по всьому світу висунули звинувачення у домаганнях проти акторів, режисерів, політиків та інших публічних осіб.