19:58 07 Сер 2018

Знай наших: Яхно виборола сьому медаль на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту

Фото Styler RBC

Українська спортсменка Єлизавета Яхно продовжила феєрити на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту в рамках синхронного плавання.

Про це інформує УНН.

В одиночній вільній програмі наша співвітчизниця показала "бронзовий" результат 92,1333 бали (27,7000 виконання, 36,9333 враження і 27,5000 складність) і вперше опустилася нижче другого місця на даній першості Старого світу в Глазго, поступившись 0,667 балами італійці Лінде Черруті та 2,8000 очка росіянці Світлані Колесніченко.

Примітно, що для Яхно дана нагорода стала сьомою на цих змаганнях. Також вона є 4-кратною призеркою чемпіонату світу та 3-разовою призеркою Європейських ігор.

Додамо, в активі "жовто-блакитних" вже 17 медалей ЧЄ з літніх видів спорту серед яких 5 "золотих".

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.