20:43 05 Сер 2018

Знай наших: Романчук виграв "срібло" чемпіонату Європи з плавання

В Глазго триває чемпіонат Європи з водних видів спорту. Український плавець Михайло Романчук став срібним призером на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Про це повідомляє Укрінформ.

Весь фінальний заплив Романчук провів у лідируючій трійці, але на фініші все ж поступився німцю Флоріану Веллброку. Час українця – 14:36.88. Веллброк показав 14:36.15.

У фіналі на 1500 метрів вільним стилем виступав інший українець Сергій Фролов. Він фінішував на 7-у місці, його час – 14:58.46.

У фіналі на 100 метрів вільним стилем українець Сергій Шевцов показав сьомий результат – 48.74. А чемпіоном тут став італієць Алессандро Мірессі – 48.01.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.