Про це заявив міністр фінансів Великої Британії Ліам Фокс у інтерв'ю, опублікованому в суботу Sunday Times, передає Reuters.
"Я вважаю, що непоступливість комісії підштовхує нас до відсутності угоди", – сказав Фокс.
Рішучий прихильник Brexit в Кабінеті прем'єр-міністра Терези Мей Ліам Фокс оцінив шанси на Brexit без угоди як 60% до 40%.
"Ми виклали нашу основу, за якої угоди може бути досягнуто, але якщо ЄС вирішить, що богословська одержимість невибраних візьме гору над прагненням народу Європи до добробуту, тоді це Brexit бюрократів, не Brexit народу, і тоді можливий буде тільки один результат", – заявив міністр.
Фокс зауважив, що від ЄС залежить, чи прагне він поставити "ідеологічну чистоту" над реальною економікою.
Якщо Британія не зможе домовитися з ЄС і покине блок без угоди про перехідний період, яка пом'якшила б її вихід, у березні 2019 року вона повернеться до торгівлі відповідно до правил СОТ. Більшість економістів вважають, що це завдасть серйозної шкоди британській економіці, оскільки торгівля з ЄС, найбільшим британським ринком, стане предметом тарифів.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення удосконалити критерії визначення підприємств критично важливими для… Читати більше
На Сумщині розпочав роботу мобільний аптечний пункт (МАП). Він буде обслуговувати 15 населених пунктів Роменського… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до використання у підрозділах Збройних сил України безпілотні авіаційні комплекси ZEUS і HADES українського… Читати більше
Спеціальний представник США з питань України та росії Кіт Келлог відвідає Україну 20 лютого. Про… Читати більше
У місті Південне Одеської області внаслідок російського ракетного удару увечері у середу, 5 лютого, пошкоджена… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення нових санкцій. Ці обмеження спрямовані проти низки… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.