Новини

Шпигунка Росії понад 10 років працювала у секретній службі США в Москві, – The Guardian

Агент ФСБ Росії більше 10 років працювала у секретній службі США при посольстві у Москві.

Про це повідомляє видання The Guardian з посиланням на власні джерела.

Росіянку найняли самі представники секретної служби США тому, ймовірно, у неї був доступ до внутрішньої мережі служби та електронної поштової системи.

Це означає, що вона потенційно могла бачити конфіденційні матеріали, зокрема порядок денний президента та віце-президента.

Жінка роками працювала у Секретній службі, перш ніж потрапити під підозру в 2016 році під час рутинної перевірки безпеки, проведеної двома слідчими з Управління регіональної безпеки Держдепартаменту США.

Агенти встановили, що у неї були регулярні і несанкціоновані зустрічі з членами ФСБ. У агентстві висловили своє занепокоєння ситуацією у січні 2017 року, але Секретна служба так і не запустила повномасштабного розслідування.

Замість цього, жінку без зайвого галасу звільнили минулого літа.

"Секретна служба намагається приховати несанкціонований доступ до системи, звільнивши її. Шкоди вже було завдано, але вище керівництво Секретної служби не проводило жодних внутрішніх розслідувань для оцінки збитків і щоб переконатися, що вона не завербувала інших співробітників", – розповіло джерело видання.

Відповідаючи на запитання щодо цієї жінки, Секретна служба спробувала применшити значення її ролі. Але у відомстві не заперечили, що вона була ідентифікована як потенційна шпигунка.

"Секретна служба США визнає, що всі іноземні громадяни, які надають послуги з метою сприяння нашій місії, адміністративні або інші, можуть підпадати під вплив іноземної розвідки", – йдеться у заяві служби.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Якщо США домовляться з рф без України, успіху не буде: Київ бачить Туреччину серед гарантерів безпеки

Президент Володимир Зеленський заявив, що закінчити війну без України неможливо. Якщо США домовляться з росією… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Вибори у Німеччині: прогнози та дані екзит-полів хто перемагає

На даний час вибори в Німеччині, які ведуть до зміни влади в країні, завершилися. Згідно… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Зеленський: Україна розробляє аналог систем Patriot, а українські ракети “Паляниця”, “Пекло” і “Рута” вже застосовуються та мають успіхи

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна працює з партнерами щодо поставок усіх п’яти систем Patriot,… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Розмова конструктивна: Єрмак поділився подробицями перемовин зі США щодо угоди про рідкісноземи

Україна зі Сполученими Штатами Америки веде перемовини про угоду щодо рідкісноземів. Керівник Офісу президента зазначив,… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Нічого не зупинено, але й нового не проголошено, – Зеленський про допомогу від США

Президент України Володимир Зеленський розповів, що Сполучені Штати продовжують надавати Україні допомогу, нічого не зупинено.… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Лубінець повідомив, що росіяни стратили українських військових у Курській області

Солдати російської федерації, ймовірно, розстріляли українських військових, яких взяли в полон у Курській області. У… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.