Про це повідомляє перший заступник Голови Національної поліції В'ячеслав Аброськін, передає прес-служба Нацполіції.
Хибні замінування є найбільш характерними для великих міст України. Так, найбільше неправдивих повідомлень про замінування зареєстровано у Харкові – майже тисячу. На Львівщині зареєстровано 155 анонімних повідомлень, у Києві – 122, на Одещині – 40, на Дніпропетровщині – 33.
Водночас найчастіше "мінуються" магазини та торговельно-розважальні центри. У 2018 році зареєстровано майже 600 таких фактів.
Окрім того, 550 разів "замінували" підприємства, установи та організації та близько 90 разів – приміщення органів влади.
"Більшість відповідних повідомлень надходить на електронні адреси – 985 випадків з 1,5 тисяч. При цьому значна кількість ip-адрес відправників зареєстрована на території Російської Федерації", – повідомив Аброськін.
Він підкреслив, що на реагування на неправдиві повідомлення про замінування витрачаються значні ресурси.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Операція ЗСУ, яка триває п'ять місяців на території Курської області рф, суттєво змінює всю оперативну… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський візьме участь у зустрічі у форматі "Рамштайн", яка відбудеться вже завтра,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль… Читати більше
Верховна Рада України схвалила у другому читанні проєкт Закону № 11024 «Про внесення змін до… Читати більше
Фінальний пакет допомоги Україні від адміністрації чинного президента США Джо Байдена буде на суму 500… Читати більше
У Запоріжжі кількість постраждалих внаслідок авіаудару зросла до 32 осіб. Також відомо про 13 загиблих.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.