Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на компанію "Транс-Медіа".
У 500 вагонах з з 822 існуючих з'являться надземні зображення вулиць, які пасажири проїжджають під землею. Зображення будуть виводити на телевізори, розміщені у вагонах. На екрани телевізорів будуть виводити не лише вулиці, а й зупинки громадського транспорту, входи та виходи з метро, туристичні пам'ятки поблизу.
Директор компанії "Транс-Медіа" Олег Хаврук сказав, що виведення на екрани інформації про найближчу станцію недостатньо для інформування киян та гостей столиці, тому вони вирішили удосконалити систему.
Пасажирить бачитимуть не синхронну зйомку, а трансляцію завантажених зображень до системи. Для такої послуги зняли 52 ролика за допомогою безпілотників.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Віктор Голіков приїхав до Луцька, щоб провести в рідному місті свою першу виставку "Портал Зерна"… Читати більше
Служба безпеки України викрила та затримала високопоставленого офіцера, який працював на російські спецслужби. Особисто керував… Читати більше
12 лютого Верховна Рада проголосувала за урядову постанову, в якій пропонують зробити річницю повномасштабного російського… Читати більше
Починаючи з 1991 року, коли Україна здобула незалежність, кількість її населення через міграцію та війну… Читати більше
У місті Запоріжжя відкрилася ще одна підземна школа, в якій зможуть навчатися близько тисячі дітей.… Читати більше
На змаганнях "Ігри Нескорених", як проходять у Канаді, національна збірна України виборола перші нагороди. Про… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.