Про це повідомляє військовий прокурор Андріан Алексєєв.
На сьогодні Головною військовою прокуратурою встановлено понад 3,5 тисячі осіб, яких незаконно утримували в полоні на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.
За його словами, із цієї кількості близько 1,7 тисячі – це цивільні особи, решта військовослужбовці
Майже всі незаконно позбавлені волі зазнавали тортур, побиття, катування та вбивств.
"Полонені утримувалися в непридатних для цього приміщеннях, позбавлялися харчування, води, можливості справляти фізіологічні потреби та необхідної медичної допомоги", – додав Алексєєв.
Також, за інформацією прокуратури бойовики впродовж 2014–2018 років створили на Донбасі 120 місць позбавлення волі, де тримають в'язнів.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Ввечері 5 березня російські окупаційні війська вдарили ракетами по Кривому Рогу. Внаслідок обстрілу є постраждалі.… Читати більше
Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що вирішив розпочати стратегічні обговорення з лідерами країн ЄС щодо використання ядерної… Читати більше
У перші дні весни в Музеї історії міста Києва відкрилась виставка «Хто вам сказав, що… Читати більше
У Богодухові на Алеї Слави відбулася знакова подія – презентація унікальної скульптури Хреста, створеної з… Читати більше
Україна і США все ще обговорюють укладення угоди про корисні копалини. Переговори між чиновниками двох… Читати більше
Бета-тестування послуги «Дозвіл на зброю» у «Дії» добігає кінця; найближчим часом послуга запрацює для всіх… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.