Сьогодні
17:27 19 Лип 2018

Проплив під водою без дихання 289 метрів: вперше в історії українець став чемпіоном світу з фрідайвінгу

Спортсмен переміг в дисципліні динаміка в ластах, де метою є проплисти максимальну відстань в довжину в ластах без дихання.

Результат, який приніс киянину Олександру Бубенчикову золоту медаль чемпіонату світу склав 289 метрів, повідомляє sport.ua.

Крім того, в дисципліні динаміка без ласт Олександр посів друге місце і встановив новий рекорд України, взявши срібло з результатом 217 метрів, поступившись всього 9 метрів чинному чемпіону і рекордсмену світу поляку Матеушу Малині.

Олександр  є абсолютним чемпіоном і рекордсменом України з фрідайвінгу, рекордсменом світу, встановив більше 30-ти національних рекордів, неодноразово завойовував срібні та бронзові медалі чемпіонатів світу в попередні роки, але на вищий щабель п'єдесталу піднявся вперше. Максимальні досягнення Олександра: 9 хвилин і 3 секунди в затримці дихання на час, 289 метрів в довжину в ластах, 95 метрів в глибину в ластах.