fbpx
Сьогодні
Погляд 10:16 18 Лип 2018

Жителі ОРДЛО не вірять в "райдужне майбутнє" "ДНР"

В черговий раз, для відволікання уваги від проблем в т. зв. "республіці" з безробіттям і бідністю, окупаційна "влада ДНР" анонсує запуск Стиролу.

У той же час запуск заводу кожен раз відкладається через незрозумілі причини. Але це не заважає т.зв. "владі" проводити рекламу вільних вакансій для нових співробітників з істотною як для "ДНР" зарплатою. Оголошення про набір співробітників на завод "Стирол" активно поширюються не тільки по інтернету, але і способом розклеювання оголошень. Що характерно, в інтернеті не вказана сума зарплати, а ось на вулиці можна зустріти розклеєні оголошення, де вказано розмір платні досить таки великої, як для "ДНР". В даних оголошеннях переважають зарплати близько 13-17 тис. руб (6,5-8,5 тис. грн), хоча в "республіці" як мінімум середня зарплата коливається приблизно 3-8 тис.руб (1,4-3,8 тис. грн).

Також, варто відзначити слова "в.о. міністра економічного розвитку ДНР" В.Романюка, яка стверджує, що експорт в "республіці" виріс в 6 разів, а імпорт – в 2 рази. Але в свою чергу "депутат НС ДНР" Є.Орлов заявив, що якби експорт виріс в 6 разів, то і оборот повинен бути з такими ж цифрами, а не в 2 рази, що ближче до показників імпорту. За його словами, в "ДНР" істотне негативне сальдо через гальмування процесу розвитку, а саме через невизнання "ДНР", відсутності банкової системи, проблем з виробництвом і залежності від імпорту.

Не зрозуміло звідки представники т.зв. "влади" беруть такі дані, адже на території ОРДЛО процвітає безробіття і злидні. Люди не вірять в "райдужне майбутнє" "ДНР", а тільки висміюють порожні обіцянки окупаційної "влади" про приближення величезних можливостей і конкурентних зарплат на підприємствах.

Так, в соцмережах засуджують спроби "влади" запустити "Стирол", обіцяючи величезні зарплати новим співробітникам, але люди ставляться до цього скептично. Жителі ОРДЛО пишуть, що "Стирол" давно вже помер і крім того, як висмоктувати у кураторів гроші на утримання заводу у т.зв. "влади" немає сенсу. Люди не вірять таким зарплат, як пишуть в оголошеннях, кажуть, що в "ДНР" з роду не було зарплат вище 3-5 тис.грн. І не будемо також забувати про те, що зарплати в "ДНР" регулярно не виплачують і затримують і якщо виплачують, то маленькими порціями. Частими явищами в "молодої" недореспубліці стали виплати зарплат продуктами і субпайками. Деякі розмірковуючи про те, куди поділися співробітники на майже непрацюючому виробництві, припускають, що їх, як неугодних, кинули на підвал, і тому набирають нових, адже нікому підмітати і прибирати величезну територію заводу.

"Влада ДНР" вдає, що не бачить, як в "республіці" наростає соціальна напруженість, яка пов'язана більшою мірою з поглиблюються тенденціями на ринку праці, адже головною метою окупаційної "влади" є красива картинка життя в "ДНР" для проросійських ЗМІ.

соцмережі ДНР

соцмережі ДНР

Сергій Палков

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: