Новини

Сорос назвав Обаму своїм “найбільшим розчаруванням”

Мільярдер Джордж Сорос розчарований колишнім президентом США Бараком Обамою за його непрофесійну роботу на посаді президента.

Про це він заявив в інтерв'ю New York Times, передає Foxnews.

Багатій та спонсор лібералізму Сорос, був прихильником Обами під час президентської гонки у 2008 році.

"Обама насправді став моїм найбільшим розчаруванням", – сказав він одразу журналістам.

Проте, потім додав, що має на увазі незадоволення його "професійним рівнем".

Крім того, за словами Сороса, Обами "закрив для нього двері" після обрання президентом.

"Він зробив один телефонний дзвінок, подякував мені за мою підтримку. На що ми витратили аж 8 хвилин", – скаржиться мільярдер.

Видання зазначає, що Сорос є великим спонсором "Демократичної"партії США і вклав значні кошти у передвиборчі перегони Обами та Хіларі Клінтон.

Проте, щодо свого нового політичного фаворита Сорос не сказав нічого конкретного, лише натякнув що він буде з табору демократів.

"Коли справа доходить до політики: я хочу бути демократом", – відповів Сорос.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

“Випадкові події” у Києві: відкрилася виставка, що поєднує жінок, науку і творчість

Виставка працює до 16 березня в “Українському домі”. Також у просторі відвідувачі зможуть творити самі.… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Зеленський: у Кривому Розі під обстріл рф потрапили волонтери, серед них іноземці

У готелі в Кривому Розі, куди напередодні влучили російські балістичні ракети, перебували волонтери з України,… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Армія рф вночі запустила по Україні два “Іскандери” та більше 110 дронів: ППО збила 68 дронів

У ніч проти 6 березня російські війська атакували Україну двома балістичними ракетами "Іскандер" та 112… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

ISW: зупинка обміну розвідданими може посилити російські авіаудари по Україні

Зупинка обміну розвідданими між Сполученими Штатами та Україною може значно посилити російську авіацію, яка досі… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

У Кривому Розі кількість жертв зросла до 4, а Харкові постраждала одна людина

У Кривому Розі внаслідок російського ракетного удару по готелю увечері 5 березня 4 людей загинули… Читати більше

Thursday March 6th, 2025
  • Новини

Генштаб: на фронті за минулу добу найбільше атак військ рф було на Курському та Торецькому напрямках

Минулої доби на фронті загалом відбулося 109 бойових зіткнень, найгарячіші напрямки - Курський та Торецький.… Читати більше

Thursday March 6th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.