Новини

Тимошенко є прийнятним варіантом для Порошенка у другому турі виборів,- соціолог

Президент України Петро Порошенко розглядає Юлію Тимошенко, як прийнятну кандидатуру, аби перемогти її у другому турі президентських виборів.

Про це розповів "Апострофу" доктор соціологічних наук Інституту соціології НАН України Олександр Вишняк.

За його словами, на майбутніх виборах президента виборців будуть змушені обирати "менше зло".

"У такому випадку, якщо до другого туру вийдуть Юлія Тимошенко та Петро Порошенко, то у першій шансів на перемогу буде менше. Чинний президент, ким би він не був, завжди має достатню підтримку і набагато більше ресурсів для того, щоб вийти в другий тур", – розповідає Вишняк.

За його словами, ніхто з тих кандидатів не зможе скласти Порошенку і Тимошенко конкуренцію аби потрапити до другого туру.

При цьому, не дивлячись на низькі рейтинги, Порошенко, за словами соціолога, може вести передвиборчу кампанію дуже ефективно.

"Якщо Порошенко потрібно, він легко вибиває тих, хто йому заважає. Як було взимку з Міхеїлом Саакашвілі, навесні з Надією Савченко. Хто плутається під ногами, той дуже легко вибивається з гонки", – пояснив соціолог.

Тому, те що Тимошенко досі у грі свідчить, що Порошенко розглядає її як "цілком прийнятного кандидата для чинного президента у другому турі".

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

Свіжі дописи

  • Новини

Як правильно встановити бойлер на 80 л: покрокова інструкція

Монтаж бойлера - це завдання, яке вимагає професійної підготовки, інструментів і розуміння принципу роботи цього… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Зеленський прибув до Саудівської Аравії: перші подробиці

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 10 березня, прибув з візитом до Саудівської Аравії. У… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

На Курщині немає загрози оточення українських військ, – Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вирішив посилити українські підрозділи на Курському напрямку, де наступають росіяни. Він… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Судове засідання у справі про вбивство Фаріон перенесли на 13 березня

У Шевченківському районному суді Львова під час розгляду в понеділок справи про вбивство мовознавиці, громадської… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Доставка квітів во Францію, Ліон

Доставка квітів в Ліон https://www.annetflowers.com.ua/ua/mezhdunarodnaya-dostavka/franciya/lion/ - це можливість передати теплі почуття навіть на відстані. До… Читати більше

Monday March 10th, 2025
  • Новини

Британія планує провести другий саміт щодо підтримки України вже цього тижня

15 березня голова британського уряду Кір Стармер проведе віртуальну зустріч європейських лідерів, щоб оговорити Україну.… Читати більше

Monday March 10th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.