Про це повідомляє портал Tvoemisto.tv.
Адвокат підозрюваного – Іван Яцишин під час засідання клопотав про зміну запобіжного заходу щодо 20-річного Андрія Тички з тримання під вартою терміном на 60 діб без права внесення застави на домашній арешт.
Захисник апелював до того, що підозрюваний погодився сприяти слідству, не збирається покидати межі країни чи переховуватись від органів слідства.
"Підозрюваний визнає провину у вчинені злочину, передбаченому ч. 4 статті 296 ККУ (хуліганство з застосуванням вогнепальної або холодної зброї – ред.). Має позитивні характеристики з місця навчання, проживає з матір'ю, якій періодично допомагає. Раніше не судимий", – запевнив адвокат.
Водночас прокурор Юрій Матлах заявив, що підозрюваний не веде співпрацю зі слідством та відмовився від дачі показів.
"Вважаємо, що підозрюваний може чинити тиск на інших підозрюваних з метою перекладання на них вини", – додав під час судових дебатів Юрій Матлах.
5 липня Апеляційний суд Львівської області розглянув ще три апеляції від підозрюваних у нападі на табір ромів на околиці Львова.
Як повідомляє прес-служба суду, рішенням судді трьох фігурантів справи: Костянтина Петрова, Олега Терендій та Юрія Бешлея теж залишено під вартою.
Розгляд ще чотирьох апеляцій заплановано на 9 та 10 липня.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
З 27 лютого «Укрзалізниця» запускає перший дитячий вагон у міжнародному сполученні — у складі поїзда… Читати більше
До третьої річниці повномасштабного вторгнення рф консульство України в Салоніках, Федерація грецьких товариств України та… Читати більше
Соціологи зафіксували різке зростання рейтингу Володимира Зеленського останнім часом. Як і раніше, його випереджає Валерій… Читати більше
Європейський Союз не вимагає проведення виборів в Україні, бо, по-перше, не може диктувати свої умови,… Читати більше
У понеділок, 24 лютого, Франція та Естонія проведуть зустріч європейських міністрів оборони, під час якої обговорять… Читати більше
21 лютого відбулася телефонна розмова Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Високим представником ЄС, Віце-президентом Європейської… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.