Відео 11:21 05 Лип 2018

Баскетбольний матч між збірними Австралії та Філіппін переріс в побоїще

Відбірковий матч до Чемпіонат світу 2019 року з баскетболу між Австралією і Філіппінами переріс в масову бійку.

Відер цього було викладено до YouTube.

В кінці третьої чверті австралійський центровий Даніел Кікерт вдарив одного з суперників ліктем в голову. Після цього на паркеті почалася масова бійка, в якій взяли участь не тільки баскетболісти, а й персонал обох команд.

Найбільше в результаті дісталося Кікерту – коли він впав на паркет, його почали бити натовпом. В одного з австралійських баскетболістів також кинули стільцем.

За підсумками бійки 13 гравців були видалені з майданчика, а гру відновили з п'ятьма австралійцями і трьома філіппінцями на паркеті.

Через кілька хвилин у філіппінській збірної залишився один гравець, і матч завершився з рахунком 89:53 на користь Австралії.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.