fbpx
Сьогодні
16:59 03 Лип 2018

Atlas Weekend: став відомий повний розклад фестивалю

IV музичний фестиваль Atlas Weekend відбудеться в Києві на ВДНГ з 3 по 8 липня.

За шість днів на семи сценах фестивалю виступлять понад 200 українських і зарубіжних артистів. Серед учасників Atlas Weekend 2018: The Chemical Brothers, Martin Garrix, LP, Nothing But Thieves, Skillet, Lost Frequencies, Kadebostany, Бумбокс, Pianoбой, 5`nizza, DakhaBrakha і багато інших.

В Україні оприлюднили повну програму і розклад виступів музикантів на Atlas Weekend 2018.

Розклад Atlas Weekend на 3 липня:

Як і минулого року, перший день фестивалю Atlas Weekend організатори зробили безкоштовним для всіх охочих.

Main Stage

15:00 – 15:15 Sender
15:18 – 15:38 DSIDE BAND
15:40 – 15:55 Ингрет
15:57 – 16:08 Sender
16:10 – 16:50 Rumbero's
16:52 – 17:10 Даша Суворова
17:12 – 17:32 Денис Реконвальд
17:37 – 18:07 Alyosha
18:14 – 18:35 Дорош
18:37 – 18:52 Michelle Andrade
19:00 – 19:25 Nikita Lomakin
19:35 – 20:15 Alekseev
20:40 – 21:10 MONATIK
21:20 – 21:50 ВВ
21:55 – 22:15 NK
22:20 – 22:50 MOZGI
23:00 – 23:40 Олег Винник

West Stage

16:10-16:40 Львівський Танцювальний Клуб
17:10-17:40 Гражданин Топинамбур
18:10-19:00 LETAY
19:30-20:30 Мария Чайковская
20:50-21:35 Tayanna
22:15-23:30 Христина Соловій

East Stage

16:10 – 16:40 Kira Mazur
17:10 – 17:50 The Hypnotunez
18:20 – 19:10 Біла Вежа
19:40 – 20:40 Карна
21:00 – 22:00 Kozak System
22:40 – 23:40 СКАЙ

North Stage

16:00 – 16:40 Johnatan Livingston
16:55 – 17:40 СОЮЗ
18:00 – 18:45 Lemojovie
19:00 – 20:15 YUKO
20:30 – 21:30 [O]
21:45 – 23:00 HER

Art Stage

20:00 – 21:00 Брати Капранови
21:10 – 22:10 Іздрик
23:30 – 00:40 Хамерман Знищує Віруси

Розклад Atlas Weekend на 4 липня:

Main Stage

15:30 – 16:20 Selecta
16:30 – 17:20 Sender
17:30 – 18:30 Da Candy
18:45 – 20:00 Lost Frequencies
20:15 – 21:30 Don Diablo
22:00 – 23:30 Martin Garrix

West Stage

16:10 – 16:40 Love'n'Joy
17:10 – 17:50 ARLETT
18:30 – 19:30 Нудли
20:10 – 21:10 Panivalkova
21:20 – 22:00 5'nizza
22:30 – 23:30 Tom Odell

East Stage

15:30 – 16:10 Komissiya
16:40 – 17:40 Веремій
18:20 – 19:20 Элизиум
20:00 – 21:00 Epica
22:00 – 23:00 Skillet

North Stage

15: 50-16: 20 Феликс Шиндер
16: 50-17: 20 Каблуками по Брусчатке
17:50 – 18:30 Листи N
19: 00-19: 45 NRavitsa Planet
20:25 – 21:25 Скрябін
22:10 – 23:20 Друга Ріка

Night Stage

00:00 – 01:00 Mark Devite
01:00 – 02:00 Cyborgs
02:00 – 03:00 Omnia
03:00 – 04:00 KRISTYEN
04:00 – 05:00 Call 062
05:00 – 06:00 Hawkk

GALAXY Night Stage

23:00 – 01:00 Incipience x B Kind
01:00 – 04:00 Criminal Practice
04:00 – 05:00 Animado
05:00 – 06:00 AVC

Art Stage

18:40 – 19:40 Вікторія Дикобраз
19:50 – 20:50 Любко Дереш
21:00 – 22:00 Make Like a Tree
23:30 – 00:30 daKooka
00:40 – 01:40 Василь Васильців

Розклад Atlas Weekend на 5 липня:

Main Stage

17:00 – 17:40 Atomic Simao
18:10 – 19:10 Kadnay
20:00 – 21:00 Pianoboy
22:20 – 23:50 LP

West Stage

15:50-16:20 Zero People
16:50-17:20 Буду
17:50-18:30 The Blackmordia
19:00-19:40 Animal Jazz
20:10-21:00 Vivienne Mort
21:45 – 23:00 Nothing But Thieves

East Stage

15:50 – 16:20 Варта
16:50 – 17:20 АННА
17:50 – 18:30 Morphine Suffering
19: 00-19: 45 Порнофильмы
20:25 -21: 25 Betraying the Martyrs
22:10 – 23:30 Kreator

North Stage

15:15-15:45 The Muss
16:05-16:35 Zageb
17:15-18:15 Sun Groove
18:45-19:45 Tequilajazzz
20:25-21:25 THMK
22:10 – 23:30 WhoMadeWho

Night Stage

00:00 – 01:00 Toki Toi
01:00 – 02:00 MADISON
02:00 – 03:00 MIXMASTER GABBER
03:00 – 04:00 TI.NA
04:00 – 05:00 EWSEI
05:00 – 06:00 Taigai

GALAXY Night Stage

14:00 – 17:00 VideoZhara
23:00 – 00:00 D-White
00:00 – 01:00 Lime Kid
01:00 – 02:00 Tapolsky
02:00 – 03:30 Camo & Krooked
03:30 – 04:30 Vovking
04:30 – 06:00 X-Gun b2b Zago

Art Stage

18:40 – 19:40 Олег Каданов(Оркестр Че)
19:50 – 20:40 Вместо Сна
20:50 – 22:00 Лінія Маннергейма Жадан, Каданов, Турчинов
23:30 – 00:40 Птицами

Розклад Atlas Weekend на 6 липня:

Main Stage

18:20 – 19:20 Арсен Мирзоян
20:00 – 21:00 Сергей Бабкин
22:00 – 23:30 Benjamin Clementine

West Stage

16:00-16:30 Ласточка
17:00 – 17:40 Cherokey
18:20 – 19:20 The Elephants
20:00 – 21:00 The Maneken
21:45 – 23:05 Kadebostany

East Stage

15:50 – 16:20 Slow Action
16:50 – 17:20 Robots Dont Cry
17:50 – 18:30 Фіолет
19:00 – 20:00 Пасош
20:40 – 21:40 The Gitas
22:25 – 23:35 Eskimo Callboy

North Stage

15:30 – 16:10 Cianisiy Kafel
16:40 – 17:30 OY Sound System
18:00 – 19:00 ЦеШо
19:40 – 21:10 Dakh Daughters
21:55 – 23:15 Dakha Brakha

Night Stage

00:00 – 01:00 BLUDOV
01:00 – 02:00 SHEEMY
02:00 – 03:00 NGHTMRE
03:00 – 04:00 SELECTA
04:00 – 05:00 CHEROS
05:00 – 06:00 LVL

GALAXY Night Stage

23:00 – 01:00 Pahatam
01:00 – 02:00 Mujuice
02:00 – 03:00 Koloah (Live)
03:00 – 04:00 Kolosova
04:00 – 05:00 Local Coach
05:00 – 06:00 Pan4ez

Art Stage

17:00 – 22:00 День Леся Подерев'янського

Розклад Atlas Weekend на 7 липня:

Main Stage

18:30 – 19:20 Epolets
20:00 – 21:00 Бумбокс
22:00 – 23:30 The Chemical Brothers

West Stage

15:30 – 16:20 Zetetics
16:50 – 17:50 The Cancel Band
18:20 – 19:20 Brunettes Shoot Blondes
19:50 – 20:50 Артем Пивоваров
21:30 – 22:30 Луна

East Stage

15: 50-16: 20 Дай Дорогу
16: 50-17: 20 Vagabond
17: 50-18: 20 OSNOVA
18: 50-19: 30 Нейромонах Феофан
20:10 – 21:10 Пошлая Молли
21:55 – 23:10 O.Torvald

North Stage

15:30 – 16:00 Franco
16:10 – 16:40 TOF
16:50 – 17:20 Yanix
17:30 – 18:20 Ярмак
18:50 – 19:40 Кровосток
20:10 – 21:10 ATL

Night Stage

00:00 – 00:45 Sho
00:45 – 01:30 Shevchuk
01:30 – 03:00 Carnage
03:00 – 04:00 Kemper
04:00 – 05:00 Costa
05:00 – 06:00 Timkov

GALAXY Night Stage

23:00 – 01:00 IV Mickey & Kiddmisha [NONESIDE]
01:00 – 02:00 Votuma [APLAY]
02:00 – 03:00 8Kays [APLAY]
03:00 – 04:00 Taax [APLAY]
04:00 – 05:00 Delta X
05:00 – 06:00 Lostlojic [NONESIDE]

Art Stage

19:50 – 20:50 ДІЛЯ
21:00 – 22:00 Ваня Якимов
23:30 – 00:20 KARIZZA
00:30 – 01:30 Кассандра Римски

Розклад Atlas Weekend на 8 липня:

Main Stage

17:35 – 18:10 Fontaliza
18:40 – 19:20 Bahroma
20:00 – 21:00 Антитiла
22:00 – 23:30 Placebo

West Stage

15:50-16:20 Nizkiz
16:50-17:30 Сансара
18:00-18:40 Соня Сотник
19:10-19:50 Сергій Кузін
20:30 – 21:30 Один в каное
22:05- 23:30 Infected Mushroom

East Stage

15:50-16:20 Niamph
16:50-17:20 Нерви
17:50 -18:30 Wildways
19:00 – 19:50 Louna
20:35 – 21:50 Enter Shikari
22:30 – 23:30 Lacuna Coil

North Stage

16:30 – 17:00 MamaRika
17:10 – 17:40 Qvinta (Mono & Энди & Marul)
17:50 – 18:30 Vnuk
18:40 – 19:30 Курган і Агрегат
19:40 – 20:30 GIGA1
20:50 – 21:50 Face
22:10 – 23:30 ЛСП

GALAXY Night Stage

23:00 – 00:00 Bob Valentinov [Культура Звука]
00:00 – 01:00 Junket live
01:00 – 02:00 SAXR [Культура Звука]
02:00 – 03:00 The Goatphazers
03:00 – 04:00 WANNA WAKE
04:00 – 05:00 MalYar
05:00 – 06:00 Pan4ez

Art Stage

19:00 – 19:50 SayNo
20:00 – 20:50 Анна Кукушкіна
21:00 – 21:50 Эс Соя
23:30 – 00:50 Jonych

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: