Правоохоронці задокументували, що одне з приватних підприємств краю здійснило низку експортних операцій напівпровідникового сплаву арсеніду галію монокристалічного у вигляді каліброваних зливків на адресу російського підприємства, яке використовувалося як посередник.
Оперативники спецслужби встановили, що потім хімічна речовина направлялася для створення модернізованого блоку радіолокатора в одне із конструкторських бюро приладобудування РФ, передає прес-центр СБ України.
Цей прилад використовується для виробництва зенітно-ракетного комплексу "Бук" та ракетно-гарматного комплексу "Панцир-С1", що перебувають на озброєнні військ Збройних сил країни-агресора, і використовуються незаконними збройними формуваннями так званих "Д/ЛНР".
СБУ поінформувала РНБО України про ризики виникнення загроз державній безпеці та обороні України у зв'язку із такою діяльністю. На підставі матеріалів Служби РНБО прийнято рішення щодо застосування обмежувальних заходів (санкцій) щодо російського підприємства через обмеження торговельних операцій, а також припинення дії торговельних угод, спільних проектів та промислових програм у певних сферах, зокрема у сфері безпеки та оборони. Щодо діяльності українського підприємства наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що американська сторона не буде надавати військову допомогу росії,… Читати більше
Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати систему постачання для Збройних сил України та впроваджує новий механізм… Читати більше
У Будапешті на базі першої державної українсько-угорської школи відкрилася бібліотека для дітей. Тут всі охочі… Читати більше
Спецпосланник президента США Стів Віткофф стверджує, що після напруженої розмови в Білому домі президент України… Читати більше
У застосунку "Дія" за перші 8 годин роботи нової функції українці згенерували понад 90 тисяч… Читати більше
Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.