Про це прем'єр повідомив під час засідання Кабінету міністрів, передає Рубрика.
Попри те, що був ухвалений закон "маски-шоу стоп", який мав знизити тиск на бізнес з боку правоохоронців, його дотримуються далеко не всі і лише на 20-30%.
Гройсман додав, що підтримує правоохоронців, які боронять державний суверенітет, але зневажає тих, хто руйнує економіку.
"Я знаю, що ви обговорюєте мої слова, мої позиції з цього приводу і мою непохитність. Я знаю, що ви готуєте провокації проти прем'єр-міністра, уряду і урядовців", – зазначив прем'єр.
Проте, Гройсман наголосив, що правоохоронці зобов'язані у першу чергу наповнювати державну скарбницю і служити державі, а не "прем'єру чи комусь іншому".
Голова уряду також заявив, що планує внести зміни до закону про "маски-шоу стоп", які передбачають посилити відповідальність для тих, хто тисне на бізнес і додав, що у найближчий час звернеться до парламенту з проханням якнайшвидше ухвалити ці зміни.
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Глава держави Володимир Зеленський заявив, що ключовими засобами моніторингу припинення вогню стануть супутники та спільна… Читати більше
У проєкті комюніке міністрів закордонних справ країн G7 не згадуються можливі нові санкції проти російської… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський заявив, що Україна не визнає захоплені території російськими, водночас він підтвердив,… Читати більше
Захищаючи Україну на війні загинув продюсер проєктів компанії Starlight Media, зокрема проєкту "Зважені та щасливі",… Читати більше
Третя окрема штурмова бригада ЗСУ офіційно стала Третім армійським корпусом. Ним командуватиме нинішній очільник 3… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський провів телефонну розмову з державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліним.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.