Про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Укрінформ
"У нас є серйозні загрози для нашого партнерства (з Ізраїлем – ред.), які переважно мають не українське коріння. Це, зокрема, активне використання російськими спецслужбами так званої єврейської карти в Україні і намагання поставити певний знак рівності між українськими патріотами й антисемітами», – сказала вона.
Климпуш-Цинцадзе зазначила, що ця проблема існує ще з часів СРСР, коли "єврейську карту" розігрували проти українців радянські спецслужби.
За словами її словами, після 2014 року російські спецслужби особливо активно намагаються дискредитувати незалежницький рух в Україні.
Віце-прем'єр-міністр спрогнозувала, що такі спроби триватимуть, тому необхідно бути мудрими, відповідальними і вміти "побачити справжні речі за фейками".
Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.
Двоюрідний брат віцепрезидента США Джей Ді Венса — Нейт Венс — добровольцем долучився до українського… Читати більше
Співробітники контррозвідки СБУ затримали агентку рф у Харкові, яка за завданням російських спецслужб отруїла військовослужбовця… Читати більше
Віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що у застосунку "Дія" розпочалося бетатестування… Читати більше
У Херсонській області внаслідок російських обстрілів за минулу добу постраждали десятеро людей. Про це повідомили… Читати більше
Окремі теми на курсі від онлайн-школи популярної культури Skvot будуть присвячені тому, як шукати перших… Читати більше
Олена Зеленська розповіла, що сьомий епізод освітнього серіалу "Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія" розповідає… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.