fbpx
Сьогодні
10:08 28 Тра 2018

Завтра відбудеться ЗНО з іноземних мов за новими правилами

Завтра 29 травня буде проведене зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов, яке відбудеться за новою формулою контролю.

Про це пише Український центр оцінювання якості освіти.

У 2018 році тестування з іноземної мови буде проведено з частиною аудіювання, тобто перевіркою розуміння іноземної мови на слух.

До цього така форма контролю у вигляді стандартизованого іспиту не використовувалася.

Сертифікаційні роботи з німецької, іспанської та французької мов налічують по 59 завдань різних форм та складаються з чотирьох частин: "Розуміння мови на слух (аудіювання)" (16 завдань), "Читання" (22 завдання), "Використання мови" (20 завдань) і "Письмо" (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю).

При визначенні результату зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови за шкалою 100-200 балів ураховують тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи.

Визначення тестового бала здійснюється на основі схем нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи та критеріїв оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Також зазначається, що ті випускники шкіл, які обрали одну з трьох мов для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО, також отримають оцінку за шкалою 1-12 балів.

Для тих, хто вивчав іспанську, німецьку або французьку мови на стандартному або академічному рівні, в процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1-16 частини "Розуміння мови на слух (аудіювання)", № 17-32 частини "Читання", № 49-58 частини "Використання мови" та № 59 частини "Письмо".

Для тих, хто вивчав мову на профільному рівні використовуватиметься тестовий бал отриманий за виконання усіх завдань тесту.

Наступне зовнішнє незалежне тестування – з англійської мови відбудеться 1 червня.

  • Загалом на зовнішнє незалежне тестування в 2018 році зареєструвалося 335 тисяч людей.
  • Основна сесія ЗНО триватиме до 13 червня.
  • Частина результатів ЗНО буде відомою 15 червня, повні результати ЗНО будуть оприлюднені на сторінках учасників тестування не пізніше 21 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: