Новини

Половина окупантів на Донбасі є громадянами Росії, – Порошенко

Половина окупантів з числа "місцевих" бойовиків насправді є громадянами Росії.

Про це розповів президент України Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу CBS News.

Відповідаючи на запитання скільки зараз російських солдат перебувають на Сході України, президент зазначив: "Ми маємо підтверджені цифри, що в різні періоди їх кількість була від 10 тис. до 2,5 тис. — регулярних російських військ на окупованій території", – сказав він.

До того ж, на Донбасі перебувають майже 50 тис військових, так званих російських добровольців, які були набрані через російську мобілізаційну систему і направлені туди.

"Однак, вони вдають, що вони не солдати регулярної армії. Але вони — росіяни, вони — за національністю росіяни, вони — російські солдати. Вони використовують російську зброю та амуніцію. І це — росіяни", – пояснив він.

Глава держави також наголосив, що за даними української сторони до 50% тих, хто зараз воює на Донбасі є громадянами Росії.

Свіжі дописи

  • Новини

У Литві тривали всю ніч пошуки четвертого американського військового

Усю ніч у Литві тривали пошуки американського військового, який разом з трьома своїми колегами перебував… Читати більше

Tuesday April 1st, 2025
  • Новини

Сполучені Штати та Данія планують провести перші перемовини після заяв Трампа про Гренландію, – FT

Перші перемовини на високому рівні після переобрання Дональда Трампа та його заяв про намір "взяти… Читати більше

Tuesday April 1st, 2025
  • Новини

Нардеп Железняк пожартував щодо 5 міністрів зі складу Уряду, які скористались “Нацкешбеком” або “Зимовою підтримкою”

У 2024 році 5 міністрів зі складу уряду України скористалися програмами "Національного кешбеку" або "Зимовою… Читати більше

Tuesday April 1st, 2025
  • Новини

Уперше з минулого року росія не запускала безпілотники по Україні

У ніч на 1 квітня російські війська не запускали по території України безпілотники типу "Шахед",… Читати більше

Tuesday April 1st, 2025
  • Новини

Генштаб: на фронті відбулося минулої доби майже 220 боїв, понад третина з них на Покровському напрямку

Минулої доби, 29 березня, російські загарбники найактивніше атакували на Покровському напрямку, а також активно тиснули на… Читати більше

Tuesday April 1st, 2025
  • Новини

Окупанти обстріляли Запорізьку та Сумську області: є загибла та поранені

Протягом минулої доби російські загарбники 115 разів обстріляли Сумську область, унаслідок цього постраждала людина. Також… Читати більше

Tuesday April 1st, 2025