Фото Reuters
Про це заявив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко в ефірі телеканалу "112", повідомляє Укрінформ.
"Із задоволенням розглянемо. Оскільки це означає, що в РФ є публічні особи, які переглядають свій підхід до політики Путіна, яка полягає в порушенні державного суверенітету і територіальної цілісності України, включно з анексією Криму. Але, на жаль, поки що жодних таких випадків немає. І я прогнозую, що не буде", – сказав Кириленко.
Водночас він підкреслив, що це не стосується виступів на окупованій території Донбасу.
"В Донецьку частина з них виступає і потрапляє у список, тому що вони по суті підтримують терористичні режими "ДНР", "ЛНР". Це не є окрема територія, це територія, яка перебуває під українською юрисдикцією. Щодо Криму є окремий закон, і кожен може перетинати кордон з нашої території, виконавши відповідні процедури. Донбас – також територія, що під нашим суверенітетом, але тимчасово окупована. Таким чином, тільки у випадку взаємодії з українською владою такі виступи можливі, але я думаю, що така ситуація лише теоретична", – зазначив віце-прем'єр.
Він також ще раз наголосив, що уряд не буде переглядати і скорочувати так званий "чорний список" російських артистів, з проханням про що звернулася частина учасників телеринку.
"Якщо вони їдуть на територію анексованого Криму, то вони порушують законодавство України і міжнародні рішення, які стосуються невизнання анексії Криму. Вони гастролюють у Криму, прибуваючи туди з території РФ в порушення чинного українського законодавства. І тому потрапляють до цього так званого "чорного списку", а точніше – переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці. Причому більшість із них роблять це неодноразово і тільки потім потрапляють до цього переліку, бо процедура занесення достатньо складна і громіздка. І переглядати сенсу немає, що ніхто з них не зробив жодних зворотніх заяв", – сказав Кириленко.
Як зазначалося, зараз в так званому "чорному списку" – 150 осіб, які у своїх публічних виступах підтримували анексію Криму та не визнавали суверенітет України.
Міністерство оборони Фінляндії запустило нову програму підтримки України, орієнтовану на замовлення у власного оборонно-промислового комплексу. … Читати більше
У ніч на четвер, 27 лютого, російські війська запустили по території України 166 ударних дронів… Читати більше
Адміністрація глави Сполучених Штатів Дональда Трампа заявила, що припиняє понад 90% допомоги іноземним державам з… Читати більше
На фронті за минулу добу відбулося 110 бойових зіткнень, російські загарбники намагаються захопити Покровськ –… Читати більше
Rubryka showcases a compelling collection of photographs depicting life in Ukraine during February, a month… Читати більше
Національна служба розвідки Південної Кореї повідомила, що має інформацію про направлення режимом КНДР додатково більш… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.