Відео 17:11 10 Кві 2018

Блискуча перемога: українець обійшов росіянина і став чемпіоном світу з більярду

Українець Дмитро Білозеров з Миколаєва завоював титул чемпіона світу 2018 з більярду в Алмати (Казахстан).

За інформацією Depo.Сектор фінал змагань був напруженим.

«У напруженому чоловічому фіналі Дмитро Білозеров з Миколаєва переміг росіянина Йосипа Абрамова і вперше став чемпіоном світу з динамічної піраміди», – зазначає видання.

Суперник українця, який виграв в минулому році три чемпіонати світу, взяв першу партію. Однак потім уродженець Миколаєва здійснив справжній спурт, зробивши рахунок 4:1 на свою користь, передає obozrevatel.com.

Незважаючи на це, Абрамов не здався, влаштувавши за Білозеровим видовищну погоню. А в восьмій партії, в один з найбільш драматичних моментів матчу, росіянин припустився фатальної помилки. І замість того, щоб зрівняти рахунок, отримав штраф, відпустивши українця вперед.

У підсумку Дмитро закріпив свою перевагу, дожавши суперника в 12-й партії.

Таким чином Білозеров став четвертим в історії українського більярду чемпіоном світу з динамічної піраміди після Ярослава Винокура, Ярослава Тарновецького і Євгена Новосада.