Сьогодні
16:50 05 Кві 2018

Українка виграла "срібло" на чемпіонаті світу з біатлону серед військових

Фото comments.ua

На 54-му чемпіонаті світу з лижних видів спорту серед військовослужбовців в австрійському Хохфільцені завершився жіночий спринт.

Срібним призером гонки на 7,5 км з двома вогневими рубежами стала олімпійська чемпіонка українка Юлія Джима, поступившись переможниці німкені Франциска Хільдебранд 32,5 секунди, повідомляє Укрінформ.

Ірина Варвинець показала 6-й результат, Марія Кручова – 21-й, Валерія Дмитренко – 22-й.

У чоловічому спринті на 10 км переміг швейцарець Беньямін Вегер.

"Срібло" дісталося Андрію Расторгуєву з Латвії, "бронза" – австрійцю Домініку Ландертінгер.

Кращим серед українських біатлоністів став Руслан Ткаленко, який фінішував на 8-й позиції.

Сергій Семенов – 13-й, Артем Прима – 19-й, Артем Тищенко – 44-й.

У командному заліку спринта чоловіча та жіноча збірні України посіли треті місця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.