Новини

“Податки Просто”: Мінфін створить сервіс, який полегшить адміністрування податків

Міністерство фінансів започатковує проект "Податки Просто", який має на меті спростити адміністрування податків та подачу податкової звітності для платників.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

28 березня 2018 року у Міністерстві фінансів України відбулось перше засідання робочої групи "Податки Просто" зі спрощення податкового адміністрування. У ній взяли участь радниця міністра фінансів Яна Бугрімова, представники бізнесу, ДФС та експерти.

На першому засіданні робочої групи обговорили формат подальшої роботи, а також низку питань, робота над якими триватиме далі у форматі підгруп, зокрема питання спрощення податкової звітності з:
• податку на прибуток;

• податку на додану вартість;

• податку на доходи фізичних осіб;

• акцизного податку;

• трансфертного ціноутворення;

• а також підгрупа з загальних питань податкового адміністрування та передзаповнення податкової звітності в електронному кабінеті платників податків.

Окрім того, Мінфін та ДФС працюватимуть над впровадженням сервісу з предзаповнення податкових декларацій, який дозволить мінімізувати кількість помилок при заповнення декларацій та значно скоротити витрати часу платників податків

Зазначається, що, за рейтингом Paying Taxes 2018, Україна посідає 159 місце серед 190 країн за кількістю часу, що витрачають бізнеси на підготовку податкової звітності.

Свіжі дописи

  • Новини

Українські захисники неба знищили шість “Іскандерів” та понад 70 БпЛА, запущених ворогом

У ніч проти 12 лютого війська рф атакували Україну 123 ударними безпілотниками типу Shahed, а… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Війська рф ввечері вдарили ракетою по Кривому Рогу: є пошкодження інфраструктури, АЗС та десятків автівок

Увечері 11 лютого російські загарбники завдали ракетного удару по Кривому Рогу, внаслідок чого у місті… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Генштаб: На Покровському напрямку ЗСУ зупинили 30 штурмів окупантів, на Курському плацдармі – 15

На фронті минулої доби, 11 лютого, було зафіксовано 95 бойових зіткнень Сил оборони України з… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Наслідки балістичного удару та БпЛА у Київській області: пошкоджені будинки та виникла пожежа

У ніч на 12 лютого російсько-окупаційні війська вчергове атакували Київську область, використавши безпілотники та балістичні… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Окупанти атакували Київ балістикою: через падіння уламків виникли пожежі, є загиблий та постраждалі

Рано-вранці, 12 лютого, російські загарбники завдали удару балістичними ракетами по Києву, внаслідок чого у кількох… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Спецпредставник Трампа Віткофф прилітав до росії: у Білому домі розповіли мету візиту

Посланник президента США Стівен Віткофф у вівторок, 11 лютого, відвідав Москву, аби забрати американського вчителя Марка Фогеля.… Читати більше

Tuesday February 11th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.